niedziela, września 28

10 zadań na październik


Nowy miesiąc, nowe postanowienia :)

Proponuje Wam 10 zadań na zbliżający się miesiąc, które powinniśmy wprowadzić 

w życie na stałe !
Co Wy na to ?Kasia Chudziak Web Developer

Morbi aliquam fringilla nisl. Pellentesque eleifend condimentum tellus, vel vulputate tortor malesuada sit amet. Aliquam vel vestibulum metus. Aenean ut mi aucto.

5 komentarzy:

 1. Z tą wodą to nie jest tak do końca, wiem z autopsji, że nie każdy jest w stanie wypić tyle wody. Niedawno miałam robione badania i mam bardzo dobre nawodnienie organizmu - 56,1, a wody wypijam maksymalnie 1 litr, więcej po prostu nie jestem w stanie. Więc uważam, ze nie można pić na siłe, ani minimum ileś tam, wszystko zależy indywidualnie, od organizmu. jednak reszta wskazówek, super! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz racje, szczególne, ze bierze się pod uwagę wszystkie płyny przyjmowane w ciągu dnia. Te zadania to tak bardziej pode mnie zrobiłam, bo dla mnie to 1,5 litra to naprawdę minimum, bo czuje się po porostu źle kiedy wypije mniej. :)

   Usuń
  2. Należy także pamiętać, że woda znajduje się w wielu pokarmach, które przyjmujemy w ciągu dnia. Pomijam już znikome ilości w pieczywie, ryżach i innych, ale owoce czy warzywa to już spore ilości wody :)

   Usuń
 2. warto wprowadzić i dostosować do swoich potrzeb :)

  OdpowiedzUsuń