wtorek, stycznia 13

SekretO co chodzi w Sekrecie i czy to naprawdę działa ? 

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego niektórych ludzi ciągle spotyka coś złego podczas gdy w życiu innych dzieją się wciąż dobre rzeczy ? Dlaczego bogaci ludzie są coraz bogatsi a biedni coraz biedniejsi ? Co ich od siebie różni ? 
Różni ich jedna podstawowa i najważniejsza rzecz a mianowicie sposób myślenia. 
O czym więc trzeba myśleć by być bogatym, szczęśliwym i spełnionym ? Odpowiedź jest niezwykle prosta należy myśleć o bogactwie, szczęściu i spełnieniu ! Chodzi dokładnie o to by skupiać się na tym czego chcemy a nie na tym czego nie chcemy. Należy myśleć o swoim celu tak jakby już był spełniony. Marzysz o bogactwie? Wyobraź sobie że trzymasz w ręku plik pieniędzy, pomyśl co z nimi robisz, co sobie kupujesz, jakie uczucia temu towarzyszą. Poczuj to ! Jesteś szczęśliwy ? Myśl o tym jak najczęściej i zachowuj się jakby twoje marzenie było już spełnione, jakbyś miał już to o czym marzysz. Przestać opowiadać wszystkim w koło że na coś Cie nie stać, nie opowiadaj też że chcesz zarobić pieniądze, Zapamiętaj ! Już masz te pieniądze, już jesteś bogaty ! Poczuj się finansowo wolny ! Dlaczego Twoje życie wygląda teraz w ten a nie inny sposób ? Ponieważ sam sobie te sytuacje przyciągnąłeś, sam tego chciałeś ! Jest jedna podstawowa zasada :

Ponosisz pełną odpowiedzialność za swoje życie. Wszystko co się w nim wydarza to Twoja zasługa. Od dziś już to wiesz i możesz zacząć korzystać z tego Sekretu. 
Skup się na tym czego pragniesz, poczuj, że już to masz, poczuj to szczęście tą pasję i wszystko to co towarzyszy spełnieniu twoich marzeń. Bądź szczęśliwy bo już osiągnąłeś swój cel !
Marzysz o szczupłej figurze ? Myśl o tym jakbyś już była piękna i szczupła o tym jak patrzą na Ciebie ludzie, jak Ci gratulują. Przyklej na lodówce zdjęcie szczupłej sylwetki i codziennie na nią patrz. Gwarantuje Ci, że jeśli naprawdę w to uwierzysz, nie zwątpisz i nie będziesz sceptyczna/y, to naprawdę osiągniesz swój cel ! Nie ma na co czekać, zacznij już teraz
Czekaj, czekaj ! Ale czy to nie jest zbyt proste ? Czy gdyby naprawdę tak było to nie wszyscy byliby bogaci, piękni i szczęśliwi ? Żeby odpowiedzieć na to pytanie wystarczy posłuchać ludzi w okół siebie. Czy nie częściej mówią o tym czego nie chcą niż o tym czego pragną ? Ludzie mają tendencję do skupiania się na niechcianych przez nich rzeczach czy sytuacjach. Nie myśl : "Nie chce być biedny" lub "Nie chce być gruba" bo przyciągniesz do siebie tę biedę i tę otyłość. Pomyśl : "Jestem bogaty/a, szczęśliwa/y, czuje się wspaniale !" I poczuj się wspaniale ! Twoje życie właśnie zmieniło się na lepsze. Gratuluję ! 


Kasia Chudziak Web Developer

Morbi aliquam fringilla nisl. Pellentesque eleifend condimentum tellus, vel vulputate tortor malesuada sit amet. Aliquam vel vestibulum metus. Aenean ut mi aucto.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz