piątek, lutego 6

Jesteś idealna!Dziś będzie troszkę o ideale piękna, każda z nas dąży do jakiejś swojej wymarzonej figury czy wyglądu i nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie, ale problem pojawia się gdy zapominamy że już jesteśmy piękne
Od rana do wieczora jesteśmy bombardowane różnymi nieprawdziwymi obrazami kobiet, których zdjęcia przeszły wiele poprawek i ciała często również nie są całkiem naturalne. 

Wydaje nam się wtedy, że musimy koniecznie zacząć ćwiczyć i kupić każdy możliwy środek upiększający bo inaczej nigdy nie będziemy wyglądać dobrze, ale to bzdura, nic nie musimy.
Wszystkie te zdjęcia są tylko po to by przekonać nas, że są nam potrzebne operacje i specjalne preparaty poprawiające urodę, że jeżeli będziemy używać tego wszystkiego i będziemy żyć w odpowiedni sposób to będziemy piękne (i oczywiście szczęśliwe, bo panie na zdjęciach są zawsze szczęśliwe). 

To wszystko nie tak, już jesteśmy piękne i od tego trzeba zacząć. Żebyśmy były szczęśliwe to musimy same o to zadbać i to tam w środku a nie od zewnątrz, To nie działa tak, że schudniesz 20 kg i nagle będziesz ideałem piękna, będziesz siebie kochać i staniesz się najszczęśliwszą osobą na świecie. To jest zupełnie odwrotnie! 
Najpierw musisz się pokochać i zaakceptować, później zacząć być szczęśliwa (bo tak postanowiłaś) i wtedy sama będziesz chciała jeść zdrowo i ćwiczyć, bo jeżeli kochasz siebie to chcesz dla siebie jak najlepiej. Dopiero wtedy gdy zaakceptujesz siebie taką jaką jesteś masz szanse na jakąkolwiek zmianę.  Możesz zacząć tak:

1.Stań przed lustrem i powiedz co w sobie lubisz, co jest w Tobie fajnego i co Ci się najbardziej podoba.

2.Napisz na kartce wszystkie te cechy.
3.Popatrz na to co jest jeszcze do poprawki, co chciałabyś troszkę ulepszyć.
4.Dopisz to do listy rzeczy, które w sobie kochasz.

Na przykład jeżeli masz piękne nogi ale Twój brzuch potrzebuje odpowiedniej diety i 
ćwiczeń: "Bardzo podobają mi się moje nogi są w prost idealne, mój brzuch jest w świetnej formie wyglądam fantastycznie w bikini." 
Dlaczego? Tutaj odeślę Cię do postu Sekret. Jeżeli już masz tę listę, już wiesz, co w sobie kochasz to możesz wziąć się do pracy. Masz już cele, wiesz co masz robić, teraz spraw by Twój brzuch wyglądał idealnie i byś w wakacje fantastycznie wyglądała w bikini.
Powodzenia!Kasia Chudziak Web Developer

Morbi aliquam fringilla nisl. Pellentesque eleifend condimentum tellus, vel vulputate tortor malesuada sit amet. Aliquam vel vestibulum metus. Aenean ut mi aucto.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz