czwartek, marca 19

Podkręć swój metabolizm!


Ćwiczysz i odżywiasz się zdrowo, ale Twoja waga wciąż stoi w miejscu? Możliwe, że Twój metabolizm jest zbyt wolny, przeczytaj i sprawdź co zrobić by podkręcić jego tempo.


Zielona herbata
Herbata czerwona
Herbata NingHong

                       By Twoja przemiana materii była szybsza możesz pomóc sobie herbatkami, które nie tylko smakują naprawdę dobrze ale jeszcze pomogą Ci stracić na wadzę i oczyścić jelita! Możesz je pić wtedy gdy masz ochotę i wybrać tą, która najbardziej Ci odpowiada.
                                             


Woda, woda i jeszcze raz woda

Jeżeli nie masz nawyku picia przynajmniej 1,5 litra wody dziennie, jest na to tylko jedna rada : Wyrób sobie taki nawyk!
Wystarczy że w kalendarzu/na kartce na lodówce/gdziekolwiek narysujesz sobie 6 szklaneczek i po wypiciu szklanki wody zamalujesz jedną z nich dzięki temu nauczysz się pić często i później nie będziesz musiał sobie o tym pamiętać, ponieważ będziesz już tego nauczony, Twój organizm da Ci znać wtedy gdy będzie tej wody potrzebował. 
Śniadanie
Jeżeli chcesz by Twój układ pokarmowy działał prawidłowo powinieneś jeść posiłki regularnie co 3-4 godziny i nigdy, nigdy, nigdy nie zapominać o śniadaniu!

PrzyprawyPost dotyczący przypraw już powstał, więc jeśli jeszcze go nie przeczytałeś to KLIK

Sen

Obojętnie czy chodzi o podkręcenie metabolizmu, czy dobre samopoczucie lub ogólne zdrowie sen jest bardzo ważny, śpij co najmniej 6 godzin na dobę najlepiej o stałych porach a Twój organizm na pewno Ci się na to odwdzięczy. 
Kasia Chudziak Web Developer

Morbi aliquam fringilla nisl. Pellentesque eleifend condimentum tellus, vel vulputate tortor malesuada sit amet. Aliquam vel vestibulum metus. Aenean ut mi aucto.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz